Refleksje Uczestników

„Chciałbym podzielić się radością z uczestniczenia w Linga Pudźy prowadzonej przez Swami Ramaniti. Podczas rytuału odbieram wszystko wokół jakby było stworzone po to by oczyszczać mnie z tego co jest dla mnie złe, niewłaściwe i niepotrzebne. Dźwięk śpiewanych mantr, woda obmywająca Lingam , oraz wzrok patrzący na żyjący Lingam oraz dotknięcie Lingamem spływ Boskiej Uzdrawiającej energii, która uzdrawia moje ciało, moją psychikę i oraz uzdrawia mojego ducha. Czuję się wewnętrznie  lepszy, spokojniejszy i bardzo rad że mogłem uczestniczyć w rytuale. Bardzo dziękuję za wszystko Pudźiari Ramaniti.”

Adam Kosyl

„Kilkakrotnie uczestniczyłam w rytuale Linga Pudźa prowadzonym przez Swami Ramanitiego. Jest to wyjątkowe nabożeństwo, któremu towarzyszy potężna energia. Błogosławieństwo udzielane przez Pudźariego ma silną moc, co dało się odczuć za każdym razem, gdy wszystkie moje intencje uzdrawiające zostały wcielone w życie. Polecam uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu wszystkim, którzy pragną doświadczyć uzdrowicielskiej mocy Lingamu.”

Marta T.

„Miałem przyjemność już kilka razy uczestniczyć w wedyjskim rytuale pudży prowadzonej przez Swamiego Ramaniti. Zawsze to było poruszające i radosne doświadczenie. Towarzyszy pudży zawsze dużo śpiewów i muzyki. Mi podoba się taka radosna forma wielbienia Boga. Z tego co wiem Lingam, który posiada Pudżari Ramaniti pochodzi od samego Swamiego Premananda, a to jest jeden z wielkich Awatarów Indii. Można na tych rytuałach odczuć dużą moc. I fajnie się potem w życiu realizują marzenia i intencje, które się złoży w czasie rytuału. Polecam wszystkim zainteresowanym duchowością i kulturą Indii, bo to prawdziwie głębokie doświadczenie.”

Jan B.

„Brałem udział w wielu linga pudżach. Zawsze odczuwałem doniosłość tej ceremonii. Najczęściej po błogosławieństwie lingą odczuwałem dziwne mrowienie górnej części czaszki. Przez pewien czas (kilka do kilkunastu dni) odczuwalne było przeze mnie towarzystwo i opieka dobrej energii czy dobrej istności.”

Marek W.

„Uczestnictwo w Linga Pudża to wspaniałe i głębokie przeżycie duchowe. Cieszę się bardzo, że takie Pudże organizowane są na Pomorzu i że mogę w nich uczestniczyć. Pomijając wymiar duchowy, takie praktyki to duże wsparcie dla codziennego życia. Fajnie, że prowadzący przestrzega wedyjskich zasad duchowych, więc nie ma mowy o typowym dla pudży robionych na Zachodzie pomyleniu duchowej praktyki z imprezą towarzyską.”

Nelli

1 myśl w temacie “Refleksje Uczestników”

  1. Dziękuję bardzo za To Nabożeństwo Grudniowe… Szybko zaczęło się dziać, energia zaczęła się zmieniać… Głębokie poruszające duchowe przeżycie, nowe wizualizacje, niesamowita moc,polecam wszystkim, zwłaszcza medytującym. Polecam na oczyszczanie i przepracowanie traum. i bardzo, bardzo dziękuję Prowadzącemu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s